Wyjazdy zorganizowane

Nasz ośrodek wypoczynkowy położony pośrodku parku krajobrazowego to doskonałe miejsce na zorganizowanie zielonej szkoły, koloni, czy obozu sportowego. Na potrzeby pobytu dzieci posiadamy atrakcyjną bazę noclegową, zaplecze sportowe z różnorodnymi boiskami i smaczne menu dedykowane młodym gościom. Z River Parku wszystkie atrakcje są na wyciągnięcie ręki. Zaledwie 300 m będzie dzielić Was od największego w Polsce parku ruchomych dinozaurów “Zatorland”, czy ogromnego lunaparku Energylandia.

Zielone szkoły

Przygotowujesz plan wiosennego semestru dla Twojej klasy? Uwzględnij w nim czas na zieloną szkołę! Ta forma wyjazdów szkolnych ostatnio cieszy się coraz większą popularnością. W malowniczym ośrodku wypoczynkowym River Park w Zatorze znajdziecie wszystko, żeby spędzić ten czas aktywnie i ciekawie:
  • wygodną bazę noclegową dla 134 osób
  • boiska sportowe i ścieżki rowerowe
  • piękne, lesiste krajobrazy w Dolinie Karpia, idealne do wycieczek
  • park rozrywki Zatorland i Energylandia w sąsiedztwie
  • dostęp do plaży nad rzeką Skawą
  • możliwość noclegu w wiosce indiańskiej
  • wielki zadaszony grill na wspólne ognisko i wiele więcej

Obozy sportowe

River Park bardzo chętnie wybierają trenerzy akademii i szkółek piłkarskich. To doskonałe miejsce na wyjazdowy obóz szkoleniowy. Młodzi adepci futbolu znajdą tutaj cieplarniane warunki na doskonalenie techniki, naukę taktyki i rozwijanie kondycji. Obok zadbanego boiska piłkarskiego i wygodnych domków letniskowych, na uczestników zgrupowania czeka specjalnie przygotowane zdrowe menu, idealne dla początkujących sportowców. Zdajemy sobie sprawę, że nie samym futbolem młody piłkarz żyje. Poza zajęciami uczestnicy obozu mogą wybrać się wspólnie m.in. do parku rozrywki Energylandia by poszaleć na rollercoasterach lub ruszyć na wycieczkę rowerową, czy spływ kajakiem.

Wyjazdy integracyjne

Nic tak nie integruje pracowników jak dobra zabawa! W ośrodku wypoczynkowym River Park wynajmiecie komfortowe domki 4, 5 i 6-osobowe oraz przestrzeń do imprezowania pod dachem i w plenerze. Znajdziecie tutaj m.in. karczmę, salę konferencyjną ze sprzętem multimedialnym, wielkie zadaszone BBQ, plażę, i kort tenisowy. Chcielibyście dodać do programu imprezy dodatkowe atrakcje albo didżeja? Skontaktujcie się na naszym event managerem! Naszym atutem jest także doskonała komunikacja ze Śląskiem i Małopolską. River Park znajduje się zaledwie 50 km od Krakowa i Katowic!