RODZINNE PODRÓŻOWANIE ZE ZNIŻKĄ

Z Kartą Dużej Rodziny -5% na pobyt River Parku!
Aby skorzystać z Karty Dużej Rodziny należy dokonać rezerwacji emailowej kontakt@riverpark.com.pl lub telefonicznej +48 601 587 222
Kupuj, zwiedzaj i baw się taniej z Kartą Dużej Rodziny!

Karta Dużej Rodziny – czym jest i komu przysługuje?
Z tego specjalnego systemu zniżek mogą skorzystać wszystkie rodziny wielodzietne niezależnie od posiadanych dochodów, w których rodzic lub rodzice mają na utrzymaniu przynajmniej trójkę dzieci. Ogólnopolska Karta jest wydawana dla każdego członka rodziny oraz honorowania terenie całego kraju. Istnieją także lokalne wersje KDR, a ich przyznawanie oraz uzyskiwane rabaty (np. na transport miejski) zależą od zasad obowiązujących w danej lokalizacji.

Jedna karta, wiele zniżek
Karta Dużej Rodziny uprawnia do wielu rabatów w instytucjach publicznych (np. muzea czy transport kolejowy), ale nie tylko – jej posiadacze otrzymują zniżki także w sklepach spożywczych, odzieżowych, sportowych czy drogeriach. KDR to także obniżenie codziennych kosztów życia, poprzez redukcję opłat telekomunikacyjnych czy bankowych. Z Kartą taniej skorzystamy z wielu miejsc rozrywki, a także oferty hoteli czy ośrodków wypoczynkowych – w tym także River Parku! Partnerów programu jest obecnie ponad 8 tysięcy, a liczba ta stale rośnie.

Jak wyrobić Kartę Dużej Rodziny?
Odpowiedni wniosek można złożyć zarówno w lokalnym urzędzie (o wyznaczoną do tego instytucję zapytaj w urzędzie miasta lub gminy), jak i online, logując się do systemu przez profil zaufany. Karta może być wydana w formie tradycyjnej oraz online.

Z Kartą Dużej Rodziny -5% na pobyt River Parku!

Zarezerwuj rodzinny wyjazd już teraz!