Oferta dla dzieci i młodzieży


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, klikając poniżej link


01

Oferta dla dzieci i młodzieży


OFERTA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
RIVER PARK KOCHA DZIECI!

Dlatego z myślą o Nich przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Bezpieczna i atrakcyjna baza noclegowa oraz wyżywienie skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych to nasz atut!

Bliskość Parków Rozrywki Zatorland i liczne możliwości zabaw na terenie naszego Ośrodka sprawią, że dzieci wspaniale spędzą wolny czas i długo wspominać będą pobyt w Zatorze.

Jako alternatywę do noclegów w domkach proponujemy noclegi na terenie wioski indiańskiej w namiotach TIPI.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną ofertą!
ZIELONE SZKOŁY

 

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego River Park w Zatorze, który jest idealnym miejscem na integracje grup młodzieży szkolnej. Ośrodek usytuowany jest nad rzeką Skawą.

W gęsto zalesionym parku krajobrazowym pozostawiamy Państwu do dyspozycji 134 miejsc noclegowych w domkach 4 i 6 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym i wyposażonym aneksem kuchennym.Posiadamy także odrębny domek dla kierowców. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z ofertą noclegową na terenie naszej Wioski Indiańskiej.

Oferujemy pobyty w pakietach HB już od 100 zl/os/noc i FB od 115 zł/os/noc.

Opiekunowie ( 1 opiekun/ 15 osób) noclegi i wyżywienie otrzymują od nas GRATIS!

ZGRUPOWANIA SPORTOWE

Ośrodek Wypoczynkowy River Park położony jest w centrum parku krajobrazowego. To kompleks konferencyjno – rekreacyjny, który specjalizuje się również w organizacji obozów piłkarskich.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna w budowie formy sportowej jest odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw aktualnym oczekiwaniom. Rodzaj posiłków oraz porę ich serwowania ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Wszystkie obiekty noclegowe stanowią spójną całość, co eliminuje problemy komunikacyjne.

Zgrupowania to nie tylko trening fizyczny, to także prelekcje oraz wykłady w celu omówienia taktyki i postępów w treningu.

Oferujemy 134 miejsca noclegowe w domkach 4, 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i kuchennym.

Na terenie ośrodka znajduje się wiele ścieżek, które mogą posłużyć do biegów długo, jak i krótko dystansowych, dostęp do rzeki Skawy i naturalnej plaży.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a jeśli chcesz coś zmienić, skontaktuj się z nami.

River Park niczym dobra wróżka spełni wszystkie Twoje życzenia!